fbpx

Kalendarz makijażowych imprez i wydarzeń 2019

makijazowe-wydarzenia-2019-kalendarz
Dzisiejszy wpis będzie krótki  i treściwy a to dlatego że mam dla Was do pobrania kalendarz w którym zawarte są wszystkie najważniejsze informacje.
Znajdziecie w nim listę imprez dotyczących makijażu w 2019 roku (zaczynając od teraz czyli od kwietnia).
-konferencje
-konkursy makijażowe
-kongresy
-mistrzostwa makijażu
-targi makijażu i kosmetyczne

Wszystkie imprezy krótko opisałam, wpisałam daty i miejsca w jakich się odbędą.
Umieściłam także bezpośrednie linki do stron organizatorów, tak żebyś nie musiała szukać. Niektóre imprezy odbywające się w ostatnich latach nie mają jeszcze konkretnych dat w 2019. Je również umieściłam w zestawieniu (zakładam, że w większości odbędą się także w tym roku, jednak daty będziesz musiała kontrolować sama).
W zestawieniu nie mogło zabraknąć także targów ślubnych, bo wiem, że wiele wizażystek bardzo chętnie bierze w nich udział jako wystawca. Będziesz mogła sprawdzić kiedy konkretnie takie wydarzenie odbędzie się w Twoim mieście i być może wziąć w nim udział?
.
ZOBACZ TAKŻE INNE POSTY Z SERII DLA WIZAŻYSTÓW:
makijazowe-wydarzenia-2019-kalendarz
Dlaczego warto znać te wszystkie makijażowe wydarzenia i brać w nich udział?
* Po pierwsze aby być na bieżąco z nowościami i trendami, co w pracy wizażysty jest bardzo ważne.
* To ogromna dawka inspiracji i kopniak do dalszego działania, źródło wielu ciekawych pomysłów.
* Takie imprezy to mnóstwo nowej wiedzy, często pokazy i szkolenia które się podczas ich trwania odbywają normalnie bardzo dużo kosztują a ich terminy są odległe.
* By skorzystać z wielu ciekawych promocji na kosmetyki.
* Aby poznać ciekawych ludzi z branży, kolegów i koleżanki po fachu ale także swoich wizażowych idoli. I przede wszystkim po to aby dać się im poznać. Kontakty w każdej branży są bardzo ważne ^^
W tym roku za nami już kilka takich makijażowych wydarzeń.
Jedno z najważniejszych i największych to Święto makijażu – Makeup Day w Warszawie. Połączenie targów oraz pokazów. Na tej imprezie można spotkać niemal wszystkich najlepszych polskich wizażystów. To właśnie na tych targach wybierany jest Artysta Roku magazynu Makeup Trendy. 
W tym samym czasie w tym roku odbyły się targi Meet my Makeup w Łodzi, gdzie ustanawiany był nowy rekord Guinessa w jednoczesnym malowaniu ust pomadką.
W lutym miała miejsce pierwsza edycja Kongresu Wizażowego – Makeup Point we Wrocławiu. Można było tam spotkać naprawdę imponującą ilość topowych wizażystów. Znana jest także już data drugiej edycji – odbędzie się ona 9 lutego 2020r.
Za nami także już wiele targów ślubnych. Te wydarzenia odbywają się jesienią (o nich znajdziecie info w kalendarzu do pobrania) oraz zimą. Na stronach targów które również znajdziecie w kalendarzu możecie sprawdzić wszystkie zaplanowane już terminy, także na zimę 2020 🙂
A teraz koniecznie daj mi znać czy skorzystałaś z kalendarza i jak Ci się podoba ^^
Stworzyć kalendarz wydarzeń makijażowych na 2020 rok?
.
.
.
.

Marta 💄

lub udostępnij

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Napisz do mnie