fbpx

O mnie

Cześć!
Nazywam się Marta Kacperek i zajmuję się wizażem – najbardziej kobiecym zawodem świata. Prowadzę swoje studio wizażu w centrum Łodzi. Ukończyłam jedną z najbardziej prestiżowych szkół makijażu w Polsce – Pro Makeup Academy, oraz wiele szkoleń z zakresu wizażu i analizy kolorystycznej z takimi markami jak Melkior, Rouge Bunny Rouge, Lily Lolo czy Makeup Instructors. Mam na swoim koncie współpracę z markami kosmetycznymi Delia Cosmetics, Eveline i Joko. Kilkoma markami odzieżowymi: Monnari, Dzieńdobry, Xlka itd. Mam na koncie także publikacje w magazynach branżowych takich jak Elegant Magazine, Modellenland magazine, Glow Mag. Moje prace zostały docenione również przez portale This Mag oraz Essence Look Over. Pracowałam jako wizażystka na Warsaw Fashion Week oraz na ogólnopolskich wyborach Miss Polonia. Swoje doświadczenie zdobywałam przy licznych sesjach zdjęciowych, nagraniach, konferencjach biznesowych jak i pracując z indywidualnymi klientkami.

Pomagam Kobietom uwierzyć w siebie i poczuć się pięknie. Nie tylko maluję ale także uczę jak się malować. Prowadzę również szkolenia dla wizażystów.

W 2019 otworzyłam sklep z gadżetami dla wizażystów oraz miłośników makijażu MAKEUP DESIGN SHOP z moimi autorskimi projektami pasów na pędzle, skarpetek w makijażowe wzory oraz innymi ciekawymi akcesoriami.


Dzięki mnie odkryjesz niesamowicie kobiecy świat, dowiesz się jak dobrać kolory i kosmetyki. Przekonaj się jakie to proste i przyjemne. Zadzwoń lub wyślij wiadomość.
📩

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Napisz do mnie