fbpx

Organizacja w 2020 roku

Dzisiejszy post poświęcam w całości organizacji mojego terminarza w 2020 roku. Wszystkie zapisy, które tu znajdziecie, dodane zostaną także na stronie (odpowiednio w zakładkach cennik oraz regulamin).

Postanowiłam dodać te zapisy w postaci posta, aby wyjaśnić Wam pewne kwestie.

Zacznę od tego co z pewnością interesuje Was najbardziej, bo często o to pytacie.

Kiedy ruszają zapisy na 2020 rok?

Zapisy na rok 2020 ruszają
15 października – tylko na Pakiety ślubne (pakiet 6 usług z dojazdem) na cały rok 2020
30 października – na wszystkie usługi od  1.012020 roku do 1.06.2020
Nie zapisuję jeszcze na drugą połowę 2020 roku. Wyjątkiem są pakiety ślubne (jest to ukłon w stronę Panien Młodych, które chcą mieć wszystko zaplanowane dużo wcześniej).

Usługi dostępne w 2020 roku:

Makijaż ślubny
Makijaż próbny
Makijaż okolicznościowy
Upięcia włosów
Loki, fale, prostowanie
Henna pudrowa (regulacja brwi + henna pudrowa)
Pakiet Ślubny
Obejmuje 6 usług (dowolnie makijaże i/lub fryzury) oraz korektę Pana Młodego z dojazdem do domu klientki. Usług może być mniej, nie zmienia to jednak ceny pakietu. W przypadku dodatkowych usług (max do 8) cena pakietu wzrasta zgodnie z cennikiem (patrz cennik) Zaczynam pracę najwcześniej o godzinie 7:00.
.
W tym roku postanowiłam dać pierwszeństwo zapisów Pannom Młodym, które zdecydowane są na spędzenie ze mną całego dnia – czyli chcące skorzystać z Pakietu Ślubnego.
Dlaczego zdecydowałam się na takie rozwiązanie?
W ubiegłych latach niejednokrotnie zdarzało się, że musiałam odmawiać klientkom rezerwacji ślubnych pakietów, ponieważ na dany termin wpisała się wcześniej jedna osoba. W takiej sytuacji, nie byłam w stanie już dojechać do Panny Młodej. W przypadku pakietów ślubnych cały dzień poświęcam tylko na ten jeden pakiet, nie przyjmuję już tego dnia innych klientek.
30 października ruszą zapisy na pojedyncze usługi, jednak tylko na pierwszą połowę 2020 roku. Dlaczego?
Trudno jest mi zaplanować sobie cały rok do przodu. Po drodze z pewnością wypadną mi jakieś uroczystości czy inne okazje, których nie chciałabym przegapić (co zdarzało się w poprzednich latach).
Także dlatego, że nie znam swoich planów urlopowych a chciałabym móc zaplanować sobie wakacje jak “normalny człowiek” ;p
Wiele z Was narzeka na to, że terminy na makijaże trzeba rezerwować tak wcześnie. Również z tego powodu zapisy na druga połowę roku ruszą później.
Jedynym wyjątkiem od tej zasady są Pakiety Ślubne. Od 15 października będzie można dokonywać rezerwacji na cały rok. Jest to ukłon w stronę Panien Młodych. Wiele z nich chcę zaklepać sobie termin już dużo wcześniej i mieć spokojną głowę. Rozumiem to i dlatego postanowiłam zrobić wyjątek w tym wypadku ^^
W 2020 roku zmieni się również sposób rezerwacji
Rezerwacje pakietów ślubnych – Dokonanie rezerwacji możliwe będzie poprzez wiadomość na facebooku – Marta Kacperek Makeup & Hair.
Rezerwacje innych usług – Rezerwacje możliwe będą jedynie poprzez system rezerwacji, do którego dostęp będziecie miały od 30.10.2019r. Nie będę prowadzić zapisów na pojedyncze usługi przez instagrama, facebooka, czy telefonicznie.
To rozwiązanie wprowadzam dla siebie i dla Was. Myślę, że to wiele nam ułatwi. Mi zdecydowanie prościej będzie zorganizować swój grafik. Wy będziecie mogły od razu sprawdzić dostępne terminy oraz bardzo szybko je zarezerwować. Wszystko będzie jasne i przejrzyste. Otrzymacie również przypomnienie o umówionej wizycie 🙂
Kolejna kwestia jaką chciałabym poruszyć to zadatek.
Termin jest zarezerwowany dopiero w momencie wpłynięcia zadatku na moje konto.
Czas na wpłatę zadatku to  48 godzin. Termin jest zarezerwowany dopiero w momencie dokonania wpłaty, dlatego bardzo Was proszę pamiętajcie o tym, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji (braku rezerwacji). Jedynym potwierdzeniem rezerwacji terminu jest wpłacony zadatek i na tej podstawie organizuję kalendarz.
(Wiele Pań pyta o wolne terminy. Nie jestem w stanie zapamiętać każdej z Was z osobna razem z datą o jaką pytałyście. Jeżeli nie mam na koncie zadatku od Was za dany termin to uważam go za wolny. Działa tutaj zasada kto pierwszy /wpłaci zadatek/ ten lepszy.)
(Zgodnie z polskim prawem dotyczącym zawierania umów kupna/sprzedaży na odległość klient ma prawo odstąpić od Umowy sprzedaży, bez podania przyczyny, w terminie czternastu -14- dni od dnia wpłacenia zadatku.
Termin do odstąpienia od Umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia wpłaty zadatku na moje konto.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od Umowy, konsument ma obowiązek poinformować mnie o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej Umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia wysłanego w formie pisemnej w wiadomości przez niniejszą stronę.)
W najbliższym czasie pojawi się na stronie zakładka –  najczęściej zadawane pytania – abyście mogły znaleźć odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Nowy cennik w roku 2020:

Makijaże:
Makijaż ślubny – 170zł
Makijaż próbny – 170zł
Makijaż ślubny bez próbnego 200zł
Makijaż okolicznościowy 170zł
Promocje z jakich możecie skorzystać:
*makijaż do sesji ślubnej (w przypadku skorzystania z makijażu ślubnego oraz próbnego ślubnego w regularnych cenach) – 150zł
*trzeci makijaż w roku 2020 – 150zł
*za zabranie na makijaż koleżanki, która jeszcze nigdy u mnie nie była – oba makijaże po 150zł
*henna pudrowa w tygodniu poprzedzającym makijaż w cenie 50zł 
.
-zadatek w wysokości 50zł
.
Fryzury:
Upięcia włosów – 140 zł – 200zł
Loki, fale, prostowanie – 120 – 140zł
.
Promocje z jakich możecie skorzystać: 
*henna pudrowa w tygodniu poprzedzającym fryzurę w cenie 50zł 
.
.
– zadatek w wysokości 50zł
.
Ceny fryzur uzależnione są od rodzaju włosów oraz ich długości. Ostateczną cenę jestem w stanie podać dopiero w momencie wykonywania usługi.
.
Pakiet ŚLUBNY – 1200zł
W cenie dojazd na terenie Łodzi + 20 km oraz Poddębic. Poza tym obszarem – 1zł/km
*dla Panien Młodych korzystających z pakietu ślubnego makijaż próbny w cenie 100zł
+ henna pudrowa w tygodniu poprzedzającym ślub GRATIS
.
– zadatek w wysokości 300zł
.
Henna pudrowa – 70zł
* dla klientek zapisanych na makijaż lub fryzurę henna pudrowa w tygodniu poprzedzającym usługę – 50 zł
.
Dodatkowo mam świetną promocję dla wszystkich moich klientek (Pań, które już u mnie były).
– 10% na makijaż permanentny w JS Permanent Makeup.
.
.
Jeżeli interesuje Was skąd bierze się koszt makijażu zajrzyjcie tutaj: KOSZT MAKIJAŻU
.
.
Zastrzegam sobie prawo do odstąpienia od wykonania usługi w przypadkach takich jak choroba czy wypadek. Zobowiązuję się do jak najszybszego poinformowania o tym klientki, zwrotu całości zadatku i w miarę możliwości zorganizowania zastępstwa.
.
Tego zapisu w regulaminie chyba nie muszę nikomu wyjaśniać. Nie zdarzyła mi się jeszcze nigdy taka sytuacja i bardzo bym nie chciała aby się to kiedykolwiek wydarzyło. Nie są to jednak kwestie zależne ode mnie.
.
.

Pozostałe zapisy w regulaminie nie ulegają zmianie:

⚪!Wykonanie makijażu/upięcia próbnego nie jest gwarancją rezerwacji terminu na upięcie/makijaż ślubny (gwarancją rezerwacji terminu jest wpłata zadatku za ten konkretny termin)
⚪Bardzo proszę o przychodzenie punktualnie oraz bez osób towarzyszących. W przypadku spóźnienia powyżej 15 minut mogę odmówić wykonania makijażu, lub przełożyć go na koniec dnia (tak aby inne Panie nie musiały czekać).
⚪Proszę abyście pojawiały się u mnie bez makijażu, zmywanie go wydłuża czas nawet o 15 minut.
⚪Czas trwania makijażu to ok 60 – 90 minut.
⚪Czas trwania fryzury to 90 – 110 minut (w zależności od wybranego upięcia)
⚪Makijaże/fryzury próbne – ślubne wykonuję od wtorku do piątku.
⚪Kolejność wykonywania makijażu i fryzury nie jest istotna.
⚪Nie pracuję w niedziele.
⚪Nie wykonuję makijaży typu „tylko samo oko”.
⚪Kosmetyki na jakich pracuję ➡https://www.facebook.com/martakamakeup/posts/1994827137514753 
PRZYGOTOWANIE PRZED WIZYTĄ

⚪Trwałość makijażu zależy w dużej mierze od przygotowania cery. Proszę o odpowiednie zadbanie o nią według wskazówek ➡ Pielęgnacja

⚪Proszę o przychodzenie na fryzurę z umytymi oraz dokładnie wysuszonymi włosami.

Włosy należy umyć trzy razy, dokładnie u nasady, najlepiej tego samego dnia.

Tak właśnie wygląda regulamin wykonywania usług na 2020 rok
Opisałam tutaj najważniejsze zmiany jakie nastąpią w następnym roku. Wpis ten jest również pierwszym z serii postów z cyklu #blogowesrody, który rusza właśnie dziś. Oznacza to, że co tydzień, w każdą środę – możecie spodziewać się nowego wpisu na blogu ^^
.

Marta 💄

lub udostępnij

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Napisz do mnie