fbpx

Regulamin

 


REGULAMIN NA 2019 ROK

! REGULAMIN NA 2020 ROK DOSTĘPNY TUTAJ: REGULAMIN 2020

Rezerwacje terminów możliwe są przez fanpage: https://www.facebook.com/martakamakeup lub zakładki rezerwacje i kontakt na tej stronie.

Pamiętaj aby w wiadomości zawrzeć następujące informacje – to bardzo ułatwi nam komunikację:
🖋Datę
🖋Godzinę (mniej więcej przedział godzin jaki Cię interesuje, lub o której musisz być gotowa)
🖋Ilość osób
🖋Okazję

 

⚪Listę usług jakie oferuję znajdziesz tutaj ➡ Usługi.
⚪Cennik dostępny jest tutaj ➡ Cennik.
Cenę za pracę przy różnego rodzaju eventach, sesjach zdjęciowych etc. ustalam indywidualnie.
Wszystkie usługi wykonuję w swoim studio na ulicy Gdańskiej 57a w Łodzi.
Nie dojeżdżam do pojedynczych klientek. W 2019 roku dojazd możliwy jest tylko w przypadku pakietu PREMIUM. Obejmuje on 6 usług (makijaże oraz fryzury) z dojazdem na terenie Łodzi i okolic (dojazd do innych miast wyceniam indywidualnie). Cena za taki pakiet wynosi 1000zł. Usług może być mniej, nie zmienia to jednak ceny pakietu. W przypadku dodatkowych usług – max do 8 cena pakietu wzrasta zgodnie z cennikiem (patrz zakładka usługi) Zaczynam pracę najwcześniej o godzinie 7:00. (Aby obliczyć czas jaki zajmie mi wykonanie wszystkich usług należy liczyć 1h 15min na makijaż oraz 1,5h na fryzurę.)

REZERWACJA TERMINU

Aby zarezerwować termin proszę o wpłatę bezzwrotnego zadatku w wysokości 50zł/usługę. Jest on obustronną gwarancją jej wykonania.(Jedyną sytuacją kiedy nie pobieram zadatku jest rezerwacja bardzo bliskiego terminu/last minute)
Termin jest zarezerwowany dopiero w momencie wpłynięcia zadatku. 
Czas na wpłatę zadatku to 5 dni. Termin jest zarezerwowany dopiero w momencie dokonania wpłaty, dlatego bardzo Was proszę pamiętajcie o tym, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji (braku rezerwacji). Jedynym potwierdzeniem rezerwacji terminu jest wpłacony zadatek i na tej podstawie organizuję kalendarz.

(Wiele Pań pyta o wolne terminy. Nie jestem w stanie zapamiętać każdej z Was z osobna razem z datą o jaką pytałyście. Jeżeli nie mam na koncie zadatku od Was za dany termin to uważam go za wolny. Działa tutaj zasada kto pierwszy /wpłaci zadatek/ ten lepszy.

Numer konta do wpłaty zadatku podaję w wiadomości prywatnej, po ustaleniu terminu. Brak wpłaty w tym czasie oznacza rezygnację z terminu. (Jedyną sytuacją kiedy nie pobieram zadatku jest rezerwacja bardzo bliskiego terminu/last minute)
(Zgodnie z polskim prawem dotyczącym zawierania umów kupna/sprzedaży na odległość klient ma prawo odstąpić od Umowy sprzedaży, bez podania przyczyny, w terminie czternastu -14- dni od dnia wpłacenia zadatku.
Termin do odstąpienia od Umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia wpłaty zadatku na moje konto.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od Umowy, konsument ma obowiązek poinformować mnie o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej Umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia wysłanego w formie pisemnej w wiadomości przez niniejszą stronę.)

⚪Zastrzegam sobie prawo do odstąpienia od wykonania usługi w przypadkach takich jak choroba czy wypadek. Zobowiązuję się do jak najszybszego poinformowania o tym klientki i w miarę możliwości zorganizowania zastępstwa. 

 

PRZYGOTOWANIE PRZED WIZYTĄ

⚪Trwałość makijażu zależy w dużej mierze od przygotowania cery. Proszę o odpowiednie zadbanie o nią według wskazówek ➡ Pielęgnacja

Proszę o przychodzenie na fryzurę z umytymi oraz dokładnie wysuszonymi włosami.

Włosy należy umyć trzy razy, dokładnie u nasady, najlepiej tego samego dnia.

 

ORGANIZACYJNE

⚪!Wykonanie makijażu/upięcia próbnego nie jest gwarancją rezerwacji terminu na upięcie/makijaż ślubny (gwarancją rezerwacji terminu jest wpłata zadatku za ten konkretny termin)
Bardzo proszę o przychodzenie punktualnie oraz bez osób towarzyszących. W przypadku spóźnienia powyżej 15 minut mogę odmówić wykonania makijażu, lub przełożyć go na koniec dnia (tak aby inne Panie nie musiały czekać).
Proszę abyście pojawiały się u mnie bez makijażu, zmywanie go wydłuża czas nawet o 15 minut.
⚪Czas trwania makijażu to ok 60 – 90 minut.
⚪Czas trwania fryzury to 90 – 110 minut (w zależności od wybranego upięcia)
⚪Makijaże/fryzury próbne – ślubne wykonuję od wtorku do piątku.
⚪Kolejność wykonywania makijażu i fryzury nie jest istotna.
⚪Nie pracuję w niedziele.
⚪Nie wykonuję makijaży typu „tylko samo oko”.
⚪Kosmetyki na jakich pracuję https://www.facebook.com/martakamakeup/posts/1994827137514753


Umówienie się na wizytę oznacza zapoznanie się oraz zaakceptowanie regulaminu 


POLITYKA PRYWATNOŚCI

W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, proszę o zapoznanie się z poniższymi informacjami.
1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Marta Kacperek Makeup Designer, ul Łąkowa 7a, 90-562 Łódź, Nip: 828 140 7015, email: martkakc@gmail.com.
2. Administrator przetwarza dane osobowe w celu realizacji umowy (wykonania usługi).
3. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania umowy, a po jego zakończeniu przez czas wynikający z przepisów prawa lub do czasu przedawnienia roszczeń.
4. Administrator nie udostępnia Twoich danych podmiotom trzecim (Wyjątkiem są faktury – przekazywane do księgowości).
5. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych na zasadach określonych w art. 16-21 RODO.
6. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego ( Urząd Ochrony Danych Osobowych).
7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji umowy (wykonania usługi).
8. Twoje dane osobowe gromadzone są z należytą starannością oraz odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby nieupoważnione.


Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania lub sugestie, o czym powinnam tutaj napisać dawajcie znać 
Bardzo Wam dziękuję za stosowanie się do powyższych zasad. Zdecydowanie ułatwia to naszą współpracę.💖

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top