fbpx

Zniżki dla wizażystów – bądź Pro

zniżki dla wizażystówDzisiaj mam dla Was coś co makijażyści lubią najbardziej – rabaty na kosmetyki! 😄

W tej chwili sporo firm oferuje specjalne zniżki dla wizażystów. Warunkiem ich otrzymania w większości jest udokumentowanie swojego doświadczenia i pracy w zawodzie. Czasami wystarczy tylko portfolio, w większości potrzebne są także dokumenty potwierdzające wykształcenie czy rejestrację działalności. Rabaty na jakie można liczyć są różne. Czasami to nawet aż 30% 😮
Przedstawiam Ci listę 10 marek które oferują nam – wizażystom specjalne rabaty
Nyx – karta zniżkowa
Nyx oferuje profesjonalistom rabat w wysokości 20% w formie karty. Działa on w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie online  LINK DO SKLEPU (trzeba się w  sklepie zarejestrować). Na karcie można także zbierać punkty, które później wymieniane są na nagrody. Zniżka ta nie łączy się z innymi promocjami.
Co trzeba zrobić aby taką kartę otrzymać? Wypełnić poprawnie formularz zgłoszeniowy oraz złożyć go w sklepie Nyxa. Dodatkowo musisz oczywiście udowodnić, że jesteś makeup artist 🙂 Przyda się tutaj profesjonalne portfolio, potwierdzenie pracy na takim stanowisku (np w teatrach, czy przy sesjach zdjęciowych), dyplom ukończenia szkoły makijażowej lub nawet zaświadczenie o byciu uczniem takiej szkoły.
Make Up For Ever –  backstage cart
Tutaj dostajemy -30%. Zniżka dostępna jest jedynie w butiku Mokotowska 58, również w jego sklepie online. Aby ją otrzymać musisz wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać minimum dwa dokumenty potwierdzające, że jesteś wizażystą bądź charakteryzatorem. Listę takich dokumentów znajdziesz w regulaminie.
Mac Cosmetics – zniżka przypisana do Ciebie
Rabat na jaki możemy liczyć wynosi do -30%. Tutaj nie trzeba mieć żadnej karty, zniżka przypisana jest do konkretnej osoby. Aby z niej skorzystać wystarczy podać nazwisko a w sklepie online trzeba mieć zarejestrowane konto. Obowiązuje ona w salonach Mac.
Aby przystąpić do programu dla profesjonalistów należy wypełnić ankietę/zgłoszenie oraz dołączyć do niej potwierdzenie bycia wizażystą. Jednak jest on kierowany nie tylko do makeup artist ale także do kosmetologów, fryzjerów, stylistów paznokci, projektantów mody, stylistów, fotografów etc. Listę znajdziecie na stronie Maca. Zgłoszenie wysłać musimy pocztą.
.
.
zniżki dla wizażystów
Pur Cosmetics
Pur oferuje program lojalnościowy dla profesjonalistów ale także i pasjonatów makijażu. Jeśli nie masz dokumentów potwierdzających pracę w zawodzie możesz do zgłoszenia dołączyć link do profilu na facebooku, instagramie, youtubie czy adres bloga. Po rozpatrzeniu Twojego wniosku zostanie Ci przypisany odpowiedni rabat.
Affect Cosmetics
Rabat dla profesjonalistów wynosi tutaj 20%. Przewidziany jest także rabat dla osób, które dopiero się kształcą – 10%. Formularz zgłoszenia do programu jest do pobrania na stronie Affect. Trzeba dołączyć również odpowiednie dokumenty, które potwierdzą, że jesteś pro.
Visage Shop
Tutaj 15% zniżki dla wizażystów. Aby ją otrzymać musisz założyć konto w sklepie oraz wysłać meilowo dokumenty aby potwierdzić swój profesjonalizm.
Muastore
Także w sklepie Mua Store wizażyści mogą liczyć na niższą cenę. Kupisz tutaj świetne rzęsy ^^ Wystarczy wypełnić formularz i podać link do swojego portfolio. Zniżka dla wizażystów wynosi 30%.
.
Kryolan – Pro Card
Kryolan posiada program partnerski który oferuje zniżki dla wizażystów na całym świecie. Na stronie znajdziesz informacje o miejscach w których możesz z rabatów skorzystać. Aby uzyskać do nich dostęp musisz zarejestrować się w sklepie online oraz wysłać zgłoszenie do lokalnego dystrybutora wraz z dokumentami potwierdzającymi Twój profesjonalizm. Wysokość rabatów może być różna w zależności od kraju. Na karcie można zbierać tak zwane PRO Points (za niektóre produkty), które później można wymieniać na nagrody.
Wszystko brzmi fajnie ale jest tutaj mały haczyk. Karta jest ważna przez rok. Przez pierwszy rok posiadanie PRO CARD jest darmowe. Członkostwo przechodzi automatycznie na kolejny jeśli kupiliśmy produkty za ponad 1000 €. Jeśli nie, aby przedłużyć ważność karty musimy dokonać opłaty, lub wymienić odpowiednią ilość Pro Points.
.
.

zniżki dla wizażystów

I-lav
I-lav to sklep z akcesoriami dla wizażystów. Oferuje on stały rabat w wysokości 20%. Aby z niego skorzystać musisz założyć konto w sklepie i wysłać zgłoszenie na meila. Program jest skierowany do osób z przynajmniej rocznym doświadczeniem.
Beauty Blender
Zniżki dla wizażystów możesz zgarnąć także na stronie Beauty blender. Aby skorzystać z cennika dla profesjonalistów należy wysłać zgłoszenie z dyplomami lub wpisem działalności do CEIDG.
.
.
To lista zniżek dla wizażystów na które natrafiłam w mojej makijażowej karierze. Znasz inne marki, które oferują takie programy dla profesjonalistów? Jeśli tak, koniecznie daj znać!
 Z chęcią dopisze je do listy ^^

Marta 💄

lub udostępnij

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Napisz do mnie